Podział punktów w Świdnicy!

Dzisiejszy mecz w Świdnicy rozpoczął się dla naszej drużyny bardzo źle, ponieważ już w 3 minucie po błędzie naszego bramkarza gospodarze objęli prowadzenie. Jednak dziś naszemu zespołowi nie zabrakło ambicji i charyzmy i już po 9 minutach, gdy faulowany był w polu karnym Dudek sprawiedliwość wymierzył Piec i było 1 - 1. Kolejne minuty to mądra gra naszego zespołu i 3 okazje do wyjścia na prowadzenie jednak zabrakło zimnej krwi i wykończenia w dogodnych sytuacjach bramkowych. Swoje sytuacje miała również Polonia - Stal głównie ze stałych fragmentów gry siała zagrożenie po naszą bramką. Nie brakowało walki o każdą piłkę i gra toczyła się w twardych warunkach. Wynik remisowy utrzymywał się, a pani sędzia zarządziła przerwę. Druga połowa toczyła się w podobnych warunkach. Oba zespoły dążyły do zdobycia gola i zarówna gospodarze jak i Kuźnia stworzyły sobie sytuacje bramkowe. Jedną z nich w 70 minucie wykorzystał Piec, który drugi raz pokonał bramkarza z rzutu karnego. Chwilę wcześniej faulowany w polu karnym był Smyk i nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Świdniczanie za wszelką cenę chcieli zdobyć bramkę i niestety dla naszego zespołu ta sztuka udała się im w ostatniej minucie po rzucie rożnym. Cieszy punkt wywieziony ze Świdnicy, ale jednak czujemy niedosyt, ponieważ wygrana była na wyciągnięcie ręki. Dobry mecz prowadzony w dobrym tempie z zaangażowaniem i wolą zwycięstwa.