WKS Śląsk Wrocław 3:1 (2:0) Orzeł Ząbkowice Śląskie

Skład: Tatko - Longawa, Piekarczyk, Supranionek, Bojdoł - Szlęzak, Andrzejczak, Skowron, Okarma, Szulc, Wróbel

na zmiany wchodzili: Wójcik, Szymczak, Tylki, Mularczyk, Szczepański, Kamiński

Bramki: Okarma 2 , Wróbel.

Ciekawe spotkanie, prowadzone w dobrym tempie. Praktycznie tylko pierwsze 15 minut przeciwnik miał lekką przewagęw polu, potem gra się wyrównała. 3 minuty po przerwie technicznej na uzupełnienie płynów Okarma strzela pierwszą bramkę. po stracie bramki zawodnicy Orła próbująwyrównać, ale uważnie gramy w obronie i kontrolujemy grę. W ostatniej minucie pierwszej połowy ponownie Okarma strzela na dwa zero. Bramka do szatni przeciwnika.

W drugiej połowie tylko na początku gra była wyrównana, później my graliśmy ofensywnie a przeciwnik ograniczył siętylko do kontrataków. W zamieszaniu w polu karnym Wróbel dobija piłkę i mamy 3:0. W dalszej części spotkania przeciwników od utraty kolejnych bramek ratuje poprzeczka i słupek, strzał z dwudziestu metrów za "kołnierz" bramkarza minimalnie nad poprzeczką. Po błędzie w środku pola i stracie piłki przeciwnik zdobywa honorową bramkę i ustala wynik na 3:1.

Gratulacje. Pierwszy mecz, trzy punkty z wymagającym przeciwnikiem to dobrze rokuje. Szkoda tylko trzech żółtych kartek.