Najniższy wymiar kary dla Błękitnych!

Mecz 3 kolejki Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych miał pierwotnie odbyć się w sobotę, ale ze względu na turniej dziecięcy  rozgrywany na stadionie spotkanie z Błękitnymi Kościelec rozgrywaliśmy dziś. Spotkanie to nie stało na najwyższym poziomie sportowym, a nasz zespół kompletnie zdominował przeciwnika zamykając go na własnej połowie i nie pozwalając zupełnie na nic. Mimo tego goście dziełem przypadku dostali dwa prezenty od naszych zawodników i mogli pokusić się o gola, jednak na posterunku stał nasz bramkarz. Wynik 7 - 0 był najniższym możliwym dziś rezultatem ponieważ nasi zawodnicy nie wykazali się dziś zbyt wysoką skutecznością! Okazji mieli co najmniej kilkanaście do tego, aby strzelić kolejne gole, jednak nonszalancja zrobiła swoje. Nie można ganić zespołu po tak wysokim zwycięstwie, ale mimo to wiedząc na co stać naszych zawodników mogliśmy dziś wymagać od nich więcej. Instynktem strzeleckim błysnął dziś Seweryn Suchecki, który chyba pierwszy raz zdobył 5 bramek w jednym meczu. Cztery z nich ustrzelił w pierwszej części meczu, a ostatniego gola dołożył już w drugiej odsłonie. Dowodem na brak "wykończenia" niech będzie fakt, że Przemysław Piec najpierw nie strzelił rzutu karnego, którego bramkarz obronił, a następnie z 3 metrów dobijając swój strzał posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. Swoje okazje mieli też pozostali zawodnicy, ale kilka fajnych akcji zupełnie zmarnowaliśmy nie zdobywając bramki. Cieszą kolejne punkty i czekamy na kolejny mecz, który już w sobotę w Rudnej z tamtejszą Spartą.