Ciężka sobota za nami!

Ciężki dzień za nami! W ramach przygotowań do startu nowego sezonu rozegraliśmy dziś sparing z Konfeksem Legnica. Mimo dość wczesnej pory, bo zaraz po 10 rano rozpoczęliśmy grę pogoda dziś nie była łaskawa i nie ułatwiała zawodnikom gry. Lejący się żar z nieba nie przeszkodził nam na tyle jednak, aby nie pokazać dziś się z dość dobrej strony. Początek meczu to zdecydowana nasza przewaga udokumentowana trzema 100% sytuacjami, których jednak nie udało się wykorzystać, a gospodarze byli po kontrze blisko skarcenia nas za nonszalancje pod bramką przeciwnika. Na prowadzenie wyprowadził nas strzałem zza pola karnego Marcel Szałach i do przerwy wynik nie uległ zmianie. Ciężko powiedzieć o wyjściowym składzie, ponieważ rotacja zawodników była bardzo duża ze względu na temperaturę. Niespodziewanie w drugiej połowie Konfeks wyrównał i wykorzystał nasze uśpienie w obronie. Mimo tego Oskar Grzejszczak, a następnie Marcin Tymofiejczyk potwierdzili naszą przewagę. Wszystkie bramki padły po strzałach zza pola karnego, a sytuacji bramkowych nie brakowało i mamy nad czym pracować przed startem ligi.

Natomiast popołudniu część zawodników grających rano wzięła jeszcze udział w sparingu naszych rezerw i na boisku w Jaworze mierzyła się z A klasowy zespołem Wilków Różana. Swoją bramkę w tym meczu zdobył także Marcel Szałach, a kilkoro zawodników rozegrało cały mecz więc na pewno ta sobota była męcząca dla naszego zespołu.

Powiązana galeria: